Háčky Owner PIN HOOK


Háčky Owner PIN HOOK jsou jedny z nejpopulárnějších háčků v komunitě feedrových závodníků. Obzvláště oblíbený je model PIN HOOK 50922. Jedná se o háček vyrobený z poměrně slabého, ale velmi pevného a houževnatého drátku.

Díky precizně ostré špičce, která vydrží poměrně dlouho ostrá i při lovu mezi kameny, je PIN HOOK vhodný pro napichování jemných patentek. Vyšší cena plně odpovídá prémiové kvalitě háčků Owner PIN HOOK.

Jedinou podstatnější nevýhodou je tendence háčku narovnávat se při nešetrném vyháčkování ryby. Již poměrně nepatrné přiohnutí háčku způsobí to, že háček začne mít tendenci se narovnávat a větší ryba z něj v klíčovém okamžiku může spadnout.

Owner Pin Hook 50922 č.8 50 Kč
Háček Owner Pin Hook 50922 č.10 50 Kč
Owner Pin Hook 50922 č.12 50 Kč
Owner Pin Hook 50922 č.14 50 Kč

O nás

Rybářský internetový obchod www.Ryba.cz se specializuje na prodej a poradenství v oblasti lovu ryb feedrem. Majitelé eShopu jsou aktivními férovými závodníky a svoje zkušenosti se snaží předávat rekreačním rybářům. Na webu proto naleznete nejenom nabídku prutů , navijáků a feedrového příslušenství, ale zejména recenze těchto produktů v každodenní rybářské praxi.

Způsoby doručení

Zakoupené zboží si můžete osobně vyzvednout v naší kamenné prodejně, na všech závodech první ligy LRU feeder, nebo Vám jej zašleme až domů.

Doprava zdarma

Doprava zdarma až k vám domů je poskytována při nákupu prutů nebo navijáků nad 2000 Kč.

Slevový program

Slevy a bonusy ve výši až 5% naleznete v našem slevovém programu.

iShopping - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.