Odhozový echolot Fish Finder

Odhozový echolot Lucky Fish Finder je model, který se do ČR dováží pod několika různými značkami. Vždy ale platí to, že se jedná o téměř totožný přístroj vyráběný čínskou společností Lucky.

Echolot je vybavený pouze základními funkcemi, jako je měření hloubky, teploty vody nebo detekce ryb. Tedy v podstatě vším podstatným pro to, aby i lovící ze břehu získal představu o tom, co se děje pod vodní hladinou v místech, kde hodlá chytat.

Jedná se ale o poměrně kvalitní přístroj, který vydrží i méně šetrné zacházení. Odhozová sonda je vybavena kvalitní baterií, kterou lze v případě potřeby vyměnit. Náhradní baterie jsou běžně dostupné a lze je zakoupit například v hodinářství za cenu od 70 Kč za kus.

Kategorie: 

Výrobce: 

Skladová dostupnost: 

Zboží není skladem.
2.899 Kč

Tab group

O nás

Rybářský internetový obchod www.Ryba.cz se specializuje na prodej a poradenství v oblasti lovu ryb feedrem. Majitelé eShopu jsou aktivními férovými závodníky a svoje zkušenosti se snaží předávat rekreačním rybářům. Na webu proto naleznete nejenom nabídku prutů , navijáků a feedrového příslušenství, ale zejména recenze těchto produktů v každodenní rybářské praxi.

Způsoby doručení

Zakoupené zboží si můžete osobně vyzvednout v naší kamenné prodejně, na všech závodech první ligy LRU feeder, nebo Vám jej zašleme až domů.

Doprava zdarma

Doprava zdarma až k vám domů je poskytována při nákupu prutů nebo navijáků nad 2000 Kč.

Slevový program

Slevy a bonusy ve výši až 5% naleznete v našem slevovém programu.

iShopping - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.